Перейти до основного вмісту

Ягоза чи Єгоза?

Ягоза чи Єгоза – яка правильно казати?

Звідки взялася ягоза?

Досить часто можна побачити, що люди шукають якусь Ягозу. Звідки вона взялася? Ягоза взялася звідти ж, звідки і єгоза – у деяких регіонах цим словом називають непосидючу дитину, яка постійно крутиться і не може заспокоїтися. Але, мабуть, за схожістю звучання в побуті ягози з єгозою, зараз багато людей шукає в інтернеті продукцію з аналогічною назвою. І це призводить до досить великої плутанини, оскільки шукають не непосидючих дітей, шукають продукцію, що відноситься до систем інженерного захисту периметра. Враховуючи, що ми виробляємо саме цю продукцію, ми вирішили не залишатися осторонь і роз'яснити, що таке ягоза та єгоза.

Ягоза – колючий дріт?

Ягоза зовсім не колючий дріт, це помилка написання торгової марки, під якою реалізується сучасний колючий дріт та різні типи захисних загороджень – Єгоза. Але оскільки набирати в пошуку повну назву виробу – «армована колюча стрічка» або «загородження з армованої колючої стрічки спіральне», і навіть «дріт колюча Ягоза» – занадто довго, люди користуються скороченнями, в деяких випадках припускаючись помилок. Таким чином, іноді замість Єгози з'являється неіснуючий дріт Ягоза.

Торгова марка Єгоза

Торгова марка Єгоза зареєстрована в багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні, і використовується для маркування продукції певного типу – армована колюча стрічка, спіральні, плоскі, пірамідальні, мобільні та інші типи захисних загороджень. Торгова марка Єгоза має свого власника і використовувати її для маркування своєї продукції можуть лише власники ліцензії від правовласника на цю інтелектуальну власність.

Чи можна купити Ягозу в Україні

Ягозу купити в Україні не можна, можна купити тільки Єгозу, причому звернувшись до нас – наша Єгоза відрізняється високою якістю та має прийнятні ціни, тому є оптимальним вибором засобів інженерного захисту периметра для більшості покупців.