Перейти до основного вмісту

Інформація

Ягоза чи Єгоза?
Ягоза чи Єгоза – яка правильно казати, та що означають слова Ягоза та Єгоза, відносно сучасних захисних загороджень?
Кількість скоб
Яка кількість з’єднувальних скоб повинно бути у спіральному загородженні та на що впливає більша чи менша кількість скоб на спіралі одного й того ж діаметру?
Дріт
Дріт є основою більшості типів та конструкцій захисних загороджень, від дроту залежить міцність загородження та ефективність захисту об’єкту.
Діаметр сердечника
Діаметр дроту, що використовується при виготовленні армованої колючої стрічки, визначає властивості загородження.
Діаметр спіралі
Який діаметр має спіральне загородження, та чи є можливість його виміряти, якщо спіральний бар’єр все встановлено на паркан?
Маркування продукції
Для полегшення класифікації загороджень, які виготовляє Агентство периметральної безпеки Алігатор, їх маркують за відповідною схемою.

Корисна інформація для клієнтів Алігатора

Найчастіше у наших клієнтів виникають досить прості та логічні питання, відповісти на які не завжди можна простим способом. Наприклад - який діаметр спірального загородження Єгоза я купив? Чому він менший, ніж зазначено в характеристиках? Чим відрізняється діаметр сердечника та діаметр колючого дроту Єгоза? Що таке скоби у спіральному загорожі та чому їх завжди непарна кількість? Від чого залежить їхня кількість і що від них залежить? Якою має бути кількість витків у спіралі колючого дроту Єгоза? І так до нескінченності… але ми все ж таки спробуємо відповісти на більшість цих та інших питань, так чи інакше пов'язаних з нашою продукцією.

Якість, підробки та торгові марки сучасного колючого дроту

Наше підприємство є одним з найбільших постачальників армованої колючої стрічки або колючого дроту Єгоза в Україні, при цьому ми приділяємо велику увагу якості колючого дроту, що поставляється нами. Це призвело до того, що торгова марка Єгоза асоціюється лише з якісним колючим дротом та іншими типами продукції, які пропонує наше підприємство. На якість колючого дроту Єгоза фірми Алігатор впливає безліч факторів, і ми спробуємо викласти інформацію, що дозволяє розібратися, який товар вам пропонують – оригінал чи підробку, що означає торгова марка у назві продукції та багато іншого, що може бути цікавим для наших покупців.